Genç ve Dinamik

Hakkımızda

IYSSoft
Yaratıcı, Genç,Dinamik, Çözüm Odaklı.

IYSSoft %100 Türk sermayesi ile kurulmuş ileriye yönelik çözüm odaklı çalışan bir yazılım firmasıdır. Küçük büyük demeden, her ölçekten firmanın iş hedeflerini gerçekleştirme sürecinde rekabet güçlerini artıracak, katma değer oluşturacak, kaliteli projeler ve çözümler üreten bir teknoloji firmasıyız. Sadece bir yazılım firması olmasının dışında firmanızın karlılığa dönüşmesi için 7/24 hizmet alt yapısı ile firmanızı ön plana çıkartıyoruz.

Sizi Dinliyor ve Anlıyoruz

Teknoloji dünyasına yeni giriyor olabilirsiniz. Ya da mevcut sitenizde yaşadığınız sorunlar da olabilir. Bunları en iyi şekilde dinlemek ve anlamak bizim görevimiz. Ürünlerinizi ve şirket yapınızı uzman kadromuzla etüt yaparak firmanıza en uygun çözümleri sunuyoruz.

Tüm İhtiyaçlarınızı Biliyoruz

Yazılım alanında ki tecrübemiz ile, size en iyi çözümleri sunuyoruz. Sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri sunmak ve hayata geçirmek bizim görevimiz.

Her Zaman Yanınızdayız

Ücretsiz eğitimlerimizle ve teknik destek ekibimiz ile her zaman yanınızdayız. Tüm süreçlerde destek olmak bizim işimiz. 7/24 hizmet politikası ile her an yanınızdayız.

Sektöründe güvenilirliği esas alan, sahip olduğu kalite standartlarıyla alanında öncü bir firma olarak konumlanan IYSSoft, sürekli gelişmeyi ve yenilenmeyi hedefleyen bir yönetim ve çalışma yapısına sahiptir. IYSSoft, müşterilerinin bugün var olan ve gelecekte ortaya çıkması muhtemel tüm ihtiyaçlarını analiz ederek, sunduğu çözümlerle bu ihtiyaçlara en hızlı ve en doğru yanıtları verir. En ileri bilişim teknolojilerini kullanan, yurt içinde ve yurt dışında katma değerli çözümler sunan, değişimi yönlendiren, sürdürülebilir müşteri ve çalışan memnuniyeti sağlayan, yerli ve yabancı iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği bir firma olarak ‘uluslararası standartlarda markalaşma’ vizyonuna sahiptir.

Çünkü IYSSoft’u tercih edenler yalnızca iyi bir iş yazılımı satın almakla kalmaz,kurumsallaşma yolunda sürdürülebilir adımlar atmayı kolaylaştıran katma değerli IYSSoft ürünleriyle, iş veriminde artış ve ölçeklenebilir büyüme imkânına kavuşan şirketler, aynı zamanda IYSSoft’un başarısını kanıtlamış kapsamlı destek hizmetleriyle her zaman güvence altındadır. Türkiyede ilk ve tek ; ürün görsellerinin hazırlanmasından, satışa sunulmasına, satış sonrası müşteriler ile 1-1 diyalog kurulmasından ürünün doğru bir şekilde ve zamanında teslimatına yapılmasına kadar ki olan aşamaları yöneten tek firma olma özelliğine sahiptir